LEUCATE

26 / 09 / 2014

Na našem kitovém tripu po Evropě jsme jako první navštívili Francii a městečko Sète, které se nachází 30km od Montpellieru. Mezi Sète a Marseillanem se rozkládá pěkná lagunka s plytkou vodou. Nám na místě fouklo na 13tku a vychutnávali jsme si lagunku docela sami, když nepočítáme 3 draky někde v dáli …

Další zastávkou je spotík Leucate, kde se jezdí také světový pohár PKRA. Po příjezdu nám fouká side off short a tak hledáme alternativu. Za salinami v La Palm nacházíme o5 příjemnou, sluncem vyhřátou lagunku. Zde střídáme pojezd na open sea a La Palm při 3denní frontičce z moře. Za zmínku také samozřejmě stojí návštěva místního cable parku Teleski. Vyplatilo se přijít do wakeparku před otvíračkou, kde je poloprázdno a proto naskakujeme na vodu a jde se jezdit. Příjemný personál (nechali nás jezdit o hodinu déle :-D) a vyhřáté moře nám zpříjemnilo super den! Mezi dny pak plánujeme další posun směr Španělsko, kdy nás řídí předpověď větru na dalších spotech.

Zde je galerka z těchto dvou míst, které můžeme jen doporučit. V bezprostřední blízkosti obou míst jsou campingy a ideální místa pro stanování, pobyt s obytkou či jen poflakování se na písčité pláži.

Galerie

Pro bližší informace o ubytování, dopravě a kurzech nás kdykoli kontaktujte.
mail: info@windhunters.cz
tel: +420 733 727 351