HEL+REWA

17 / 08 / 2015

Ufff v Česku vedra na padnutí a tak jsme se rozhodli si zchladit řitky v Baltském moři!! :-D první den obhlídka terénu, pivánko (nic moc), rozbalení nových cajků od Slingshotu Rally a Rpm 2015 a čekání na vítr…Ten se v pravé prosluněné poledne rozfoukal na velké a v podvečer přifouklo pro Anetku, Lukáše a Viktora na krásný vlnkový pojezd.

Takže připnout trapéz, chytit bar do rukou a jdeme na to! Vlnka za vlnkou, krásně si to přes ně stoupáme a křížíme cestu ostatním kiterům! Cześć Hel!!! Druhý den střídáme dopolední winda v lagunce která je náramně vyhřátá..pohodičkáááá a odpoledne valíme přes borovicový lesík na otevřené moře. Večer checkujeme předpověď s rozhodnutím o přesunu na Rewu...

Kosička vybíhající do zátoky je na Rewě totálně nají pro další progres, flat jak sklo ale na pláži celkem nacvakáno. No nic pár jumpů pro udělání si prostoru a dese nato, vedle nás zaparkovala partička Norů. 3holky s jedním týpkem dávají triky v pěkně hrubém štajlu atak probíhá příjemná hecovačka do nových triků. Pojezd probíhá klasicky do západu slunce ale s trošku divným pocitem (máme před sebou cestu domů) atak se nikomu nechce z vody! Mrkněte na galerku a kdo by se chtěl přidat do kurzu nebo se jen zdokonalit, volejte pište….. Cześć Hel+Rewa!

Galerie

Pro bližší informace o ubytování, dopravě a kurzech nás kdykoli kontaktujte.
mail: info@windhunters.cz
tel: +420 733 727 351