PRADĚD SKI&SNK

09 / 03 / 2015

V neděli parta dorazila kolem 10té na místo. Na dopolední protahovačku bereme všichni: Anetka, Peťa, Kuba, Ivoš a Lukáš na 2 hodinky permici a jde se jezdit. Další z naší crew Kájo jde jako předvoj a podává hlášení o síle větru. Nahoře nad horizontem už vidíme první snowkitery v akci. Je krásná slunečná neděle, vleky lidu prázdné a tak brousíme vyrolbované svahy i okolní lesíky zasypané prachem. Po obědové pauze valíme nahoru. Při příchodu na spot vidíme rozstroušené skupinky po okolí, vítr slábne, všichni máchají a plouží se kolem. Vítr ustává a my si dáváme hodinovou opalovačku, ostatní balí cajky na cestu domů.

Kolem 16té hod to nastupuje. Kuba na seznámení s tímto sportem bere RPM 8 m2. Start, pomalé osmičky přes 12tou, pravá otočka, levá otočka a seznamuje se s letovým oknem. Ostatní foukají draky a chystají se na pojezd, kdy vítr krásně čisťoučký jako fén zesiluje a začíná se jezdit. Kájo si dává první polety, přičemž ostatní prozkoumávají „moravský ledovec“.

Díky káře na parkáči jezdíme do tmy a kolem 7mé večerní balíme. Kopec dolů je o5 po skončení vleku v luxusním manšestrovém stavu a za svitu měsíce si to vrrrrníme dolů a domů… Tak zase příště na Pradědu. V galerce klasicky mega fotos z dnešního pojezdu a školy. Check out!

Galerie

Pro bližší informace o ubytování, dopravě a kurzech nás kdykoli kontaktujte.
mail: info@windhunters.cz
tel: +420 733 727 351