JARNÍ SNK AZURKO WINDA CREW

20 / 02 / 2015

Domluva zní jasně... nikam daleko, dáváme si tedy dostaveníčko nad obcí Kozlov. Mega plac vykazuje již silné následky řádění slunečních paprsků a začínají na nás mrkat fleky strniště. Po rozhodnutí že vítr je zde jako když řeknete Fén, Kajo a Viktor s Lukášem chystají cajky vítr jistě nastupuje…měřák ukazuje stabilních 7 m/s a šup úsměvy jsou zde :D hír ví come Snowkitin! Následně nastoupáváme od našeho parkáče, a hledáme nafoikaný sních. Po přejetí pLANiNKy se dostáváme na vrchol náběžné hrany "Kopečku"  kde se vítr krásně opírá o náběžnou a jdeme na první polety.. Borci kolem křičí jeden na druhého....užívají pojezdu, Viktor s Lukášem na lyžích jezdí 8ky a Kájo si drandí svoji novou Frenzy 11 m2.

Mořsky čistý vítr, neskutečná pohoda, každy si užívá co to jde. Za 3hoďky valíme na čaj z5 k autu, lehký relax, sváča "no nic funí" jdese naTO! Další 2hodiny pojezdu dávají zabrat atak se down windem co by dup dostáváme zpět k autu. Nad obzorem se ukazují další dva kity po worku stoupající nahoru. Po lehké rozpravě před odjezdem se shodujeme že kvalita větru odstranila počáteční mrzutost z toho mála sněhu a zapisujeme další Bigdayz.

Nyní dle následující předpovědi budeme muset někam nahoru kde sněhová pokrývka jistě vydrží ještě pár týdnů. Všichni si ale přejme další frontu se sněžením aby naše snowkiting season mohla nadále pokračovat.....

Galerie

Pro bližší informace o ubytování, dopravě a kurzech nás kdykoli kontaktujte.
mail: info@windhunters.cz
tel: +420 733 727 351