PESCADOR

03 / 10 / 2014

Pescador Bay of Roses - Windsurf a Kitesurf Spot v severním Španělsku! Na tomhle spotu vane Tramuntana severní vítr z Pyrenejí a také termický vítr z jiho východu který je v letních měsících nejčastější. Dlouhá písečná zátoka růží, na pobřeží Středozemního moře, jen 30 km jižně od francouzských hranic, je oblíbeným místem pro surfaře, kitery již po celá desetiletí.

My jsme si nádherně užili 2-3m metrových vln s draky 11 m2 a 13 m2. Po celodenním pojezdu byla naší další zastávkou Barcelona s památkami a také Wake park Olympic. Ve wake parku jsme se zvlažili po celodenní procházce v Parku Guell a dalších architektonických památkách Barcelóny. Po krásné sportovně kulturní návštěvě Španělska jsme se opět vraceli směr  Francie Itálie a CZ.

Při zpáteční jízdě proběhla zastávka nad spotem Pescador v krásném městě Figueres. Zde jsme navštívili muzeum známého umělce Salvatora Dálího a rodinný podnik Sentis kde nás pohostili pravým španělským Tapas a nejluxusnějším Steakem na našem tripu;-) Příští zastávkou bude místo na Francouzkém Azurovém pobřeží Almanarre z kterého vám přineseme další článek s galerkou.

Galerie

Pro bližší informace o ubytování, dopravě a kurzech nás kdykoli kontaktujte.
mail: info@windhunters.cz
tel: +420 733 727 351